این انیمیشن داستانی نت فلیکس که جایزه امی را به خود اختصاص داده است محصول ۲۰۱۹ است.
مخاطب این مجموعه بیشتر گروه سنی ۱۰ سال به بالاست. که به نظرم هم دختران و هم پسرها به خوبی جذب داستان می‌شن. ‌‌‌این انیمیشن قشنگ براساس یک بازی کامپیوتری قدیمی است.
‌‌🔸شخصیت اصلی داستان که الهام گرفته از رابین‌هود است به دنبال اشیاء دزدیده شده با ارزش میرود تا آنها را به صاحبان اصلی خود برگرداند. ‌‌‌کارآگاه بازی‌های داستان جذابیت خاصی برای مخاطب نوجوان دارد.

‌‌‌‌‌🔸در بیشتر قسمت‌های آن بر کار تیمی، قدرت سرپرستی گروه و پشتکار تکیه می‌شود.

‌‌‌🔸در قسمت‌های مختلف شخصیت‌های خوب و بد وجود دارند. ایستادن قهرمانها جلوی بدی‌ها الگوی مثبتی برای بچه ها ایجاد میکند

🔸خشونت خفیفی در داستان وجود دارد که با توجه به سن مخاطب، مشکلی ایجاد نمی‌کند. ‌

🔸البته یه نکته منفی درباره این مجموعه این است که شخصیت اصلی داستان که خیلی هم محبوب و قهرمان است خودش دزدی می‌کند. البته درست است که اشیاء دزدیده شده را به صاحبان اصلی آن برمی‌گرداند اما لازم است برای بچه‌ها توضیح دهید که هدف وسیله را توجیه نمی‌کند و همواره دزدی زشت و ناپسند است. برای فرزندتون توضیح بدید که برای جذابیت داستان یک دزد قهرمان نشان داده شده و این به معنی نیست که حقیقتا چنین کاری یک ارزش است. ‌‌‌

‌‌‌‌‌🔸خیلی خوبه که وقتی فرزند شما فیلم یا کارتونی رو می‌بینه شما هم در جریان داستان فیلم باشید و در پایان درباره داستان با هم صحبت کنید. این کار باعث می‌شه بچه راجع به داستان فکر کنه و توانایی تجزیه و تحلیل بچه رو افزایش می‌ده. بسته به اینکه چگونه گفتگو رو پیش ببرید تفکر انتقادی فرزندتون رو می‌تونید پرورش بدید. و نکته مهم‌تر اینکه این گفتگوهای دوستانه رابطه والد فرزندی شما رو تقویت می‌کنه و استمرار این جور کارها باعث می‌شه فرزندتون شما رو به عنوان دوست نیز قبول داشته باشد.